Kariéra

MYTÍ VOZŮ - PŘÍBRAM

Místo pracoviště: Evropská 126, Příbram

Pracovní poměr: práce na plný nebo zkrácený úvazek, smlouva na dobu neurčitou

Společnost Toyota Dolák, největší autorizovaný dealer osobních vozů TOYOTA v ČR, hledá kandidátku/kandidáta na pozici OBSLUHA MYCÍHO BOXU pro naši pobočku v Příbrami.

Pracovní činnost:

Vaší pracovní náplní bude starost o čistotu nových, předváděcích, půjčovacích i zákaznických vozů. Naši zákazníci servisu jsou zvyklí na to, že se jejich vůz po servisní prohlídce vrátí k nim umytý a čistý. Stejně tak je potřeba se postarat o perfektně naleštěný vůz před předáním nového vozu Toyota novému majiteli. Samozřejmostí je klasická údržba i našich, předváděcích vozů jak z venku, tak i v interiéru.

Požadujeme:

Zkrácený nebo plný úvazek (dle domluvy), vstřícný přístup k precizní práci, dochvilnost a pracovistost. Řidičský průkaz sk. B je výhodou, ne však podmínkou.

Nabízíme:

Nabízíme volitelnou pracovní dobu dle domluvy, 17 000,- hrubého jako měsíční mzdu + bonusy za dobře odvedenou práci. Navíc je benefitem i stravenka za každý odpracovaný den. Dále nabízíme práci v mladém a dynamickém kolektivu a také spolehlivé zázemí nadnárodní společnosti TOYOTA.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email kariera@dolak.cz.

Specializovaný prodejce vozů - LCV specialista

Místo pracoviště: České Budějovice

Pracovní poměr: práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou

Společnost Toyota Dolák, největší autorizovaný dealer osobních vozů TOYOTA v ČR, hledá kandidátku/kandidáta na pozici LCV specialista pro naši pobočku v Českých Budějovicích.

Nabízíme:

Práci na novém, dynamicky se rozvíjejícím projektu

Dlouhodobou spolupráci ve velmi stabilní a rychle se rozvíjející společnosti

Zajímavou a odbornou práci v oboru automotive

Odborná produktová školení, včetně školících programů v zahraničí

Nadstandardní platové podmínky (pevná základní mzda + provize + další benefity)

Notebook, mobilní telefon, podpora prodejní asistentky

Požadujeme:

Paxi v obchodní činnosti, ideálně v přímém prodeji

Vysokou spolehlivost

Příjemné vystupování

Ochotu učit se novým věcem

Řidičský průkaz skupiny B

Popis činnosti:

Prodej užitkových vozů značky Toyota

Vysoká specializace na modely (Hilux, LandCruiser a Proace)

Účast na výběrových řízeních dle zákona o zadávání veřejných zakázek

Odborné produktové poradenství kolegům z jiných poboček

Aktivní oslovování zákazníků z řad firemní klientely

Péče o VIP  a firemní zákazníky

Platové rozmezí včetně provizí 35 000 - 60 000,- hrubého.

Nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email petr.zasadil@dolak.cz nebo volejte 606 728 182.

ASISTENT PRODEJE OJETÝCH A ZÁNOVNÍCH VOZŮ - PŘÍBRAM

Náplň práce:

  • Kontrola vozů
  • Příprava vozů k prodeji
  • Prezentace vozidel zákazníkům
  • Provádění zkušebních jízd
  • Administrativa spojená s prodejem
  • Péče o svěřené vozy na prodejní ploše
  • pick-up servis

Co je třeba umět/znát?

  • Dobré komunikační schopnosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Aktivní přístup k práci
  • Schopnost teamové spolupráce
  • Odpovědnost a loajalita
  • Orientace na výkon
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Praxe v oblasti prodeje nových nebo ojetých vozidel výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost
  • Časová flexibilita

Co nabízíme?

  • Perspektivní zaměstnání
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnosti kariérního růstu v rámci společnosti
  • Komplexní zaškolení

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na kariera@dolak.cz.

Jednička ve spolehlivosti TÜV zpráva 2016 Toyota Reliability No.1

Toyota

SVĚTOVÁ

ZNAČKA Č.1