Kariéra

Pracovník myčky vozidel a údržby servisu

České Budějovice

Staňte se platným členem našeho podpůrného servisního týmu. Budete spolupracovat s mechaniky, techniky servisu, s prodejci nových a ojetých vozidel. Máme stmelený kolektiv pracovníků všech oddělení a potřebujeme doplnit ,,partu,, na myčce osobních vozidel o dalšího parťáka.

Náplň práce:

  • Mytí vozidel po servisu
  • Převozy vozů mezi pobočkami
  • Základní údržbářské práce na pobočce
    • Převozy vozů na STK a Emise
    • Sečení trávy
    • Převozy zákazníků
    • Mytí a příprava nových a bazarových vozidel na předání zákazníkovi
  • Vyskladňování a zaskladňování pneumatik (sezona přezouvání)

Požadujeme:

  • Pečlivost a smysl pro detail
    • Řidičský průkaz min.sk. B, aktivní řidič
    • Dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici
    • Zájem o automobily

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
    • zajímavou práci přímo v oboru automotive
    • zázemí stabilní a silné české společnosti
    • smlouva na dobu neurčitou
  • stravenky
  • možnost profesního růstu (automechanik)

Mzda

18 000-21 000 Kč/měsíc

Firma:DOLÁK s.r.o.
Místo pracoviště:U Letiště 1074/2, Plzeň - Skvrňany   Ukázat mapu
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Benefity: stravenky/příspěvek na stravování

AUTOMECHANIK – PŘÍBRAM

Místo pracoviště: Evropská 126, Příbram

Plat: 20 000 – 40 000/měsíc

Pracovní poměr: práce na plný úvazek, po zapracování smlouva na dobu neurčitou

V našem servisním týmu příbramské pobočky Toyota Dolák přijmeme nového kolegu do servisního týmu jako automechanika.

Co tě čeká na pozici automechanika?

• pohodový a mladý kolektiv servisního týmu

• odborná školení přímo od Toyoty

• oprava zákaznických vozů Toyota a příprava nových vozů

• plat 20 000,- – 40 000,-  hrubého dle výkonu (bez přesčasových hodin)

•  pracovní doba od  7,30 -16,00 hod

• stravenky v hodnotě 100 kč/den k tomu

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email kariera@dolak.cz.

Jednička ve spolehlivosti TÜV zpráva 2016 Toyota Reliability No.1

Toyota

SVĚTOVÁ

ZNAČKA Č.1